top of page

Tipy na 5 super vánočních dárků pro tvoje blízké

Zdá se mi, že spousta lidí již začíná nad vánočními dárky více a více přemýšlet.

Už to není jen o tom "něco koupit", nebo nakoupit spoustu blbinek, ale už se do toho začíná vkrádat to, že by vánoční dárek, měl být osobního rázu a zprostředkovat druhému dlouhodobý dobrý pocit.

Jak to vnímáte vy?


Dárkové poukazy jsou bezva formou dárku, který se dá vybrat podle toho, co má kdo rád.


A protože mám sama s dárkovými poukazy super zkušenost, tak jsem se rozhodla je i letos nabízet.

Buď si je můžete přát vy sami pro sebe, nebo jimi obdarovat své blízké.


A že je z čeho vybírat! Protože portfolium mých služeb se celkem dost rozrostlo.

Takže.... koho chceš obdarovat a čím?


Poukazy z mojí nabídky:

  • NA MASÁŽ! A to ne na ledajakou! Fakt úžasně relaxační a zároveň mysl-zklidňující záležitost, kterou dle mého potřebuje snad každý! Máš kamarádku/mamku, která si potřebuje fakt vydechnout, zalézt si do příjemného prostoru a nechat se opečovat? Tak jí pořiď poukaz na masáž "Pro odpočinek těla a duše"! Je to masáž celého těla, která je dostatečně dlouhá na to, aby začala relaxovat i "hlava". Trvá hoďku a čtvrt a poukaz pořídíš za 800 Kč.

  • NA INDIVIDUÁLNÍ LEKCI! Hele, oprosti se od toho, že individuální lekce jsou něčím prapodivným a "ne pro normální lidi". Na soukromé lekci je super to, že mluvíš a já tě poslouchám (jo, taky mluvím, ale v reakci na tebe, ne jako na otevřené lekci, kde mluvím ke kolektivu😜). Lekci můžeš koupit sobě nebo někomu, o kom víš, že by potřeboval takovou hezkou a užitečnou hoďku. Na setkání je možno probírat poměrně dost témat - od toho, jak se dobře postavit do pozic, až po třeba to, pro nemůžeš usnout nebo proč se ti děje to, co se ti děje. Hodinovou soukromou lekci pořídíš za 700 Kč.