Pak jsem otěhotněla a pak znovu. Zřejmě to byla ta transformace, kterou jsem potřebovala. Vrátila jsem se k pohybu, a to již pouze prostřednictvím jógy. Další sporty mi začaly připadat nadbytečné. Zpočátku jsem znovu poznávala jógové pozice. Měla jsem potřebu dynamiky a rychlejšího pohybu skrze power jógu. Chtěla jsem vědět víc a tak přišel můj první jógový výcvik na Power jóga akademii. Další semináře následovaly v rychlém sledu, protože jsem potřebovala ukojit svou touhu po vědění. Jóga proti stresu, restorativní jóga, jóga po porodu,…

 

Po několika letech jsem začala cítit vyhoření. Jóga mi stále dávala smysl, ale již to nebyla ta vášeň jako předtím. V té době jsem se spojila s Bárou Hu, která mne přijala pod svá křídla a jsem za to neskonale vděčná. Její laskavý přístup a neuvěřitelné znalosti mi daly nahlédnout dál a hlouběji za jógové pozice. Prošla jsem lektorským výcvikem čakra jógy, právě pod vedením Báry Hu a Andrey Knotkové.

Jsem certifikovanou lektorkou Power jógy a Čakra jógy, o které opírám svou praxi a lektorskou činnost.

Čakra jóga je nyní tím, co naplňuje mou praxi. Nějak se vypařil záměr dokonalého těla. Postupně procházím a poznávám sama sebe. Formou meditací, jógových ásán a kárán, pomocí dechu, sebedotazování,… Je to práce na celý život a budu ráda, když k tomu přijmete pozvání.
S klienty pracuji na individuálních i skupinových lekcích, při praxi čakra jógy, power jógy, jemné jógy a restorativní jógy (viz další část webu).

A co vám mohu nabídnout?

Image by Artur Łuczka
Jóga v Liberci

moje cesta

Jmenuji se Lenka Klatovská a v krátkosti zde přiblížím svou cestu k józe.

Dostala jsem se k ní po letech, kdy jsem se věnovala velmi dynamickým formám cvičení, při kterých jsem měla za cíl zhubnout a zpevnit tělo. Tělo nereagovalo na pokyny k hubnutí, vysněný “pekáč buchet” stále nebyl, tak jsem vzala do hry jógu jako další aerobní činnost, od které jsem očekávala transformaci těla k vysněnému ideálu.

... jsem on-line !

Sociální sítě vnímám jako perfektní prostředek jak být s vámi v (téměř) každodenním kontaktu. 

Najdete mě na Facebooku i na Instagramu - na každou síť vkládám jiný obsah, takže mě sledujte na obou! 😀

Můj Youtube kanál je plný videí - těch na fyzickou praxi i těch povídacích. Dejte si 🔔, ať vám nic neuteče.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
Spiderweb