top of page

Jsou klienti, kteří chtějí a potřebují řešit aktuální či akutní životní situaci. Cítí se pod tlakem, ve stresu, chtějí poradit kudy kam. I pro ty jsem tu - na základě znalosti jógové terapie pomáhám a zároveň nechávám dostatek prostoru, aby klient našel v podstatě sám odpověď na otázku, co potřebuje.

 

Technik, se kterými pracuji, je mnoho. Můžete se potkat s jógovými pozicemi = ásanami, prací s dechem, meditací (ráda pracuji s meditacemi vizualizací), rozličnými vůněmi, gesty rukou = mudrami, atd.

 

Opírám se o to, co jsem prožila - skrze život, jógovou praxi i teorii, semináře, studia a knihy. Mohu nabídnout setkání i jógovým lektorům či koučům, kteří potřebují nasměrovat, kudy dál.

Image by Rowan Heuvel

Individuální setkání

Při první lekci společně probereme, jaké máte požadavky a přání, a od toho se pak odvíjí další praxe. 
Je důležité vědět, co je tím, co chcete v životě posunout - zda je to fyzická či jiná záležitost. 
Pokud máte záměr pracovat s tělem, připravím vám praxi na míru, s ohledem na výchozí “teď” - to znamená s přihlédnutím k Vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu a možnostem. Podíváme se na to, kde je nerovnováha, a zkusíme s ní pracovat.

Individuální setkání může proběhnout osobně v Liberci nebo on-line.

Image by Aaron Burden

Možná si říkáte, proč chodit na individuální lekci, když je tolik lekcí jógy pro veřejnost. Ujišťuji vás, že individuální lekce je něco úplně jiného.

Tento typ lekce je pro vás vhodný, pokud:

  • Chcete pomoci s jógovou praxí - nejste si jisti tím, co a jak.

  • Chcete se dozvědět víc, nad rámec otevřené lekce.

  • Cítíte, že neumíte pracovat s dechem - zadýcháváte se, dýcháte mělce, zadržujete dech.

  • Nespíte dobře.

  • Máte přeplněnou hlavu myšlenkami a vážně pociťujete nutnost zklidnění.

Cena za lekci je 800 Kč.

Reference účastníků individuálního setkání

Writing by the Water
angryimg-2.png
AB482FEB-0992-4BB1-93C8-67DA68BD6F8B.JPG

Denisa

Na webové stránky a youtube Lenky jsem narazila v průběhu ledna a nadchla mě její videa a hlavně hlas!! :) Jelikož jsem takový amatér ''jogín'', který se stále něčemu učí, učinila jsem další krok a požádala Lenku o online konzultaci. Dotazům se meze nekladly a byl to moc příjemně strávený čas, přirovnala bych to ke ''kamarádskému popovídání '' pod vedením sympatické a erudované lektorky. Člověk se opět dalšími tipy dostane o kus dál v praxi. Lenko, moc děkuji! Na viděnou, na slyšenou příště! <3

bottom of page