top of page
angryimg.png

Přijměte pozvání do nového masážního prostoru v Liberci v Ruprechticích, ve kterém vás moc ráda uvítám a uvidím.

 

Moje nabídka masáží vychází z kurzů, kterými jsem na toto téma prošla a samozřejmě i z mé jógové praxe.
 

Protože masáž není „jen“ promačkání těla, ale celková péče, potkáte se u mě s aroma oleji, léčivými hudebními nástroji či dostanete doporučení na to, jak si můžete lehce a zlehka uvolnit tělo doma sami. 
 

Mým záměrem je to, abyste si u mě odpočinuli a načerpali novou energii a sílu. Abyste odcházeli s čistou hlavou a třeba i novou inspirací pro svůj život.

nastvana1.png
nastvana3.png
nastvana2.png
zada.png
tvar.png
chodidla.png
stastna.png

Technik, které mám k dispozici je mnoho - relaxační masáž, Breussova masáž pro uvolnění páteře, medová detoxikační masáž, atd. Pokud si nejste jisti, který typ masáže je pro vás vhodný, napište mi či zavolejte a domluvíme se.

Mějte prosím na zřeteli, že masáže nejsou vhodné při akutních onemocněních jakéhokoliv rázu, po úrazech, vysokém tlaku či velkých blokádách v těle.

 

Též prosím počítejte s tím, že pokud zrušíte termín v čase kratším než je 12h do masáže, bude vám naúčtován storno poplatek 50% z ceny masáže.

Image by Jan Huber

Masáže

Chcete si odpočinout, načerpat síly a nechat se chvíli hýčkat a rozmazlovat?

Potřebujete relax, odpočinek a uvolnění?

A teď už si vyberte, po čem vaše tělo volá

angryimg.png

Aromamasáž

 

Jak už název napovídá, jedná se o masáž velmi voňavou a plnou krásných uvolňovacích technik. Čekat vás bude nejprve krátký rozhovor, při kterém si povíme o tom, jak se cítíte v těle, co potřebujete na masáži uvolnit a následně si vyberete éterický olej, jehož vůně vás pak provede celou masáží.

    Délka masáže: 90 minut

    Cena: 1150 Kč

angryimg.png

Masáž celého těla

Masíruji celé tělo - od chodidel až po konečky vlasů (a ne, není to pouze slovní obrat😜). Je to naprosto nádherný a unikátní zážitek, který vám vřele doporučuji.
 

    Délka masáže: 90 minut
    Cena: 1150 Kč

angryimg.png

Relaxační masáž celého těla/ jen horní části těla

Odpočinková a uvolňující péče o tělo i mysl. Masáž je obohacena o zvuky léčivých nástrojů, které v jejím průběhu používám. Občas sáhnu po tělových svících, které ještě hlouběji uvolní zatuhlé místo či jen navodí hlubší psychickou pohodu.
 

Budete vrnět a libovat si. Slibuju.
 

    Délka masáže: Celé tělo 75 minut, jen horní část těla 60 min
    Cena: 900 Kč / 800 Kč

angryimg.png

Pro bolavá záda

Tento typ terapie se věnuje zádům a jejich bolístkám. V průběhu této hodinky kombinuji relaxační masáž s masáží Breussovou a též využívám tělové svíce. 
 

Masírována jsou nejen záda, ale i hrudník. Prostě celá horní polovina těla dostane potřebou péči a pozornost.

 

    Délka masáže: 60 minut
    Cena: 800 Kč

(Pozn. tato masáž není určena pro léčení. Není vhodná při akutních blokádách či velkých bolestech. V těchto případech prosím navštivte lékaře či fyzioterapeuta)

angryimg.png

Detoxikační medová masáž

Tenhle typ masáže je očistný pro celé naše tělo . Díky medu se zbavíte toxinů, které se ve vás hromadily a budete se cítit lépe.


Medová detoxikační masáž není příliš relaxační. Med lepí (😜) moje ruce k vašim zádům a díky tomu, jak rukama hýbu, jsou z těla tahány nečistoty. Ale stojí to za to, fakt!

    Délka masáže: 60 min
    Cena:  800 Kč

Rezervujte si svoje místo, protože odpočinek je potřeba.
Díky masáži se hluboce uvolní tělo a s ním i mysl.