Image by Guillermo Giovine

Power jóga

Je dynamičtější formou jógy. I v ní je zaměření na dech a relaxaci, ale větší důraz je kladen na posílení a zpevnění celého těla. Výsledky se dostavují rychleji než u jógy klasické, což je dáno již zmiňovanou dynamičností a vyšší náročností. Stejně jako při ostatních typech jógy zapomenete na vnější svět a budete se soustředit pouze na své vlastní tělo.

 

Po pár hodinách power jógy na sobě začnete pozorovat množství pozitivních změn. Naučíte se lépe a hlouběji dýchat. Získáte tělesnou rovnováhu. Budete ohebnější a pružnější. Objevíte svaly, o kterých jste třeba ani nevěděli. :-)

  • Po, Út, St

    1 hod

    150 českých korun

Otevřené lekce

Lekce nabízené pro veřejnost jsou různého obsahu. Od dynamické power jógy po úplně jemnou restorativní jógu. Vyberte si lekci, která Vás zaujala a rezervujte si své místo!

Pokud si nevíte rady, kontaktujte mě a domluvíme se na tom, která lekce je pro Vás aktuálně vhodná.

Cena za jednu lekci je 150 Kč

Permanentka na 10 lekcí je za 1350 Kč. Má platnost 4 měsíce (možná domluva v případě nemoci apod.)

 
Yoga by the Sea

Jemná jóga

Tento typ lekce jsem do rozvrhu zařazovala s mírnými obavami, jak bude přijat, ale díky nadmíru pozitivním ohlasům věřím, že to je právě to, co lidem chybělo. Mnoho lidí nechce jógu zkusit, protože se bojí, že ji nezvládnou, nevěří svému tělu či mají něco bolavého. Při této lekci se převážně sedí nebo leží. Na začátku jemnými pohyby uvolňujeme záda, ramena, kyčle...prostě ty části těla, které v dnešní době nejčastěji bolí.

Nespěcháme. Hledáme, vnímáme a uvolňujeme se a je to super.