top of page
Image by Guillermo Giovine

dynamická jóga

Je silovější formou jógy. I v ní je zaměření na dech a relaxaci, ale větší důraz je kladen na posílení a zpevnění celého těla. Výsledky se dostavují rychleji než u jógy klasické, což je dáno již zmiňovanou dynamičností a vyšší náročností. Stejně jako při ostatních typech jógy zapomenete na vnější svět a budete se soustředit pouze na své vlastní tělo.

 

Lekce dynamické jógy vás naučí pracovat s tělem a pochopit, proč je dobré se mu věnovat a držet ho v určité formě. Ano, je to proto, abyste v něm byli spokojení a aby bylo zdravé.

Otevřené lekce

Lekce nabízené pro veřejnost jsou různého obsahu. Od dynamické jógy po úplně jemnou restorativní jógu. Vyberte si lekci, která Vás zaujala a rezervujte si své místo!

Pokud si nevíte rady, kontaktujte mě a domluvíme se na tom, která lekce je pro Vás aktuálně vhodná.

Cena za jednu lekci je 170 Kč

Permanentka na 10 lekcí je za 1550 Kč. Má platnost 4 měsíce (možná domluva v případě nemoci apod.)

Power
Yoga by the Sea

Jemná jóga

Tento typ lekce jsem do rozvrhu zařazovala s mírnými obavami, jak bude přijat, ale díky nadmíru pozitivním ohlasům věřím, že to je právě to, co lidem chybělo. Mnoho lidí nechce jógu zkusit, protože se bojí, že ji nezvládnou, nevěří svému tělu či mají něco bolavého. Při této lekci se převážně sedí nebo leží. Na začátku jemnými pohyby uvolňujeme záda, ramena, kyčle...prostě ty části těla, které v dnešní době nejčastěji bolí.

Nespěcháme. Hledáme, vnímáme a uvolňujeme se a je to super.

Jemná

Čakra jóga ®

Čakra jóga® je jógovou praxí, která spojuje vše - od práce s tělem (která je spíše jemnějšího rázu), přes dechové techniky, pranajáma), sebedotazování, sebepoznání, lehké zabrnkání na struny energetického těla až k závěrečným relaxacím.

Čakra jóga® nás učí tomu, že jsme tělem, myslí i duší. Že v nás proudí energie a že s nimi můžeme pracovat. 

Lekce nejsou o tom, že já vám nějak působím na čakry a léčím. Naopak. V průběhu lekce vás povedu tak, abyste zavnímali a uvědomili si, že největší kus práce se sebou můžete udělat vy sami. 

Image by Bekir Dönmez
Čakra

A co jsou vlastně čakry?

Po odstranění vcelku silných vrstev nánosu ezo-povídání zbyde celkem racionální konstatování, že čakry jsou energie. Jsou to energie koncentrované do vírů, které jsou všude po těle. Nejsilnější jsou v prostoru páteře - je to oněch sedm barevných puntíků, které jsou k vidění téměř na všem, od triček po krabičky s léky. 😀

chakra-na-lezaka.png

Čakry mají vliv nejen na naše energetické tělo, tedy na to, jak se cítíme, jaké pocity prožíváme, co nás ovlivňuje z nevědomí, ale mají přesah i na fyzické tělo. Jistě už jste se setkali s pojmem "psychosomatika". To je v podstatě totéž. Naše psychika má vliv na naše tělo a naopak. Vše je propojené a ovlivňuje se navzájem. Čakry jsou v podstatě taková "kukátka", skrze která koukáme na sebe i na svět - a podle toho, jak je která čakra aktivní, prožíváme život.

bottom of page