vetsi-v%20(kopie)_edited.png

Jóga, průvodkyně životem

Jmenuji se Lenka Klatovská a jsem lektorkou jógy. Jsem ráda, že jste zavítali n mé stránky, na kterých vám představím nejen sebe, ale i můj přístup k józe.

Jógu miluji a s radostí ji předávám dál. Jsem ráda průvodkyní pro všechny, kteří se chtějí cítit dobře a pracovat na sobě - skrze pohyb, poznání i meditaci. Jsem tu pro vás všechny, kteří máte zájem o sebe a o to, jak být ve fyzické i psychické pohodě.

Jóga je skvělou průvodkyní a umí dát každému to, co potřebuje. Vše, co se naučíte při jógové praxi, lze přenést do života "mimo" podložku. Veškerou trpělivost, péči, píli a záměry, které si dáte při józe, se postupně naučíte uplatnit i v každodenním životě. A to vás posune kupředu. Směrem k tomu, abyste byli spokojení (a spojení) sami se sebou.

Každý si v józe najde směr, který ho zaujme a bude mu dělat dobře. Od dynamických lekcí zaměřených hlavně na posílení těla až k lekcím jemným či relaxačním. 

A co vám mohu nabídnout?

Image by Artur Łuczka
Image by Artur Łuczka
Image by Artur Łuczka
Image by Artur Łuczka
Image by Artur Łuczka
Image by Artur Łuczka
angryimg.png

Novinky na mém blogu

on-line kurz Jóga pomalu a pozorně,

pro začátečníky!

Po mnoha letech s jógou, absolvování množství kurzů, samostudiu a zkušenostech z vlastní praxe jsem postupně dospěla k 5 bodům, které na józe vnímám jako podstatné a které by měl znát každý, kdo se jí začne věnovat. Ty vám nabízím v tomto kurzu, který je unikátní svým záběrem a tématy.

Základy probereme fakt důkladně

V pěti hodinových lekcích probereme opravdu podrobně základy zdravého pohybu - jak se dostat do pozic, jak v nich být, aby to bylo pro tělo přínosné.

Zklidnění mysli

Probereme základní relaxační techniky, základy meditace a další témata, díky kterým se naučíte zklidnit mysl, utišit ji a užít si pocit klidu.

Individuální konzultace se mnou

Jsem vám oporou po celou dobu kurzu - pokud budete mít potřebu se na něco zeptat, budu vám k dispozici formou e-mailu. Po ukončení kurzu se navíc společně setkáme na dvacetiminutové konzultaci.

angryimg-2.png

Odebírejte můj newsletter!

Každý první (maximálně druhý) den v měsíci odesílám newsletter. Jsem ráda v kontaktu s lidmi, zajímá mě, jak se mají a co cítí. Obsahem e-mailu je krátké zamyšlení k dané chvíli a samozřejmě píši o plánovaných akcích na nadcházející měsíc. Budu ráda, když se přidáte k odběratelům.

 

Jógu miluji a věřím jí.

Vede k radosti.

Prohlídni web:

     Úvod

     O mně

     Individuální setkání

     Otevřené lekce

Zavolejte / napište:

    info@lenia-yoga.cz

    730 173 900

    Kontaktní formulář

Sledujte mě:

     @Lenia.yoga

     @leniayoga

     @yoga_lenia

     @Můj Blog

     @Newsletter