top of page
angryimg.png

JAK, KAM A KDY :-)

 

Našla jsem cestovní kancelář, pro kterou je tento exotický ostrov srdcovou záležitostí, protože na něj majitelé často jezdí a mají tam kus rodiny. To mě přesvědčilo o tom, že budeme v dobrých rukou.
 

Pobyt máme naplánovaný na termín 1. - 10.2.2024. Věřím, že odjezd do tepla nám všem udělá dobře, na těle i na duši. Těším se na palmy, oceán, na jógu v krásném sále či na pláži a na vás, statečné cestovatele, kteří se ke mě přidáte.
 

Ubytováni budeme stranou turistického ruchu, v menší vesnici. Jídlo je zajištěné formou polopenze z místní stravy (na to se taky těším!). 

Na programu bude jóga a meditace a také cestování a poznávání tohoto krásného ostrova.

Vše konkrétně domluvíme na místě, kde nám řeknou, co vše můžeme vidět a podle toho se přizůsobíme.
 

Program není brán jako povinný. Pokud se vám výletovat nebude chtít, můžete zůstat na ubytování a užívat času dle libosti a chuti.

Jógový program bude laděn do pohybových praxí pro poznání toho, jak energie plyne v těle a jak s ní můžeme pracovat. Chystám pro vás i buddhistické meditace, které provází můj život a moji osobní jógovou zkušenost. 

Bohatý jógový program (a meditace) na nejúžasnější a klidném místě!

Luxusní lokální pochutiny formou polopenze, parádní dvoulůžkové pokoje

1svadhisthana_col.png

Doplňkový program - výlety. Třeba za slony. :-)

Objednání zájezdu

 

Celý zájezd organizuje rodinná cestovní kancelář Santóša. Pojištění, víza a platbu tedy řešíte přes ní. Více informací najdete na jejich stránkách.

Image by Alix Greenman

​Jógový pobyt na Srí Lance

Cesta na Srí Lanku patřila mezi moje sny. Sny se plní, ale jen pokud jim jdeme trochu naproti! Takže jsem udělala velký krok a rozhodla se na Srí Lance uspořádat rovnou jógový pobyt.

Chci to

Pokud máte dotazy k pobytu, tak se na mě neváhejte obrátit!

 

Telefon

+420 730 173 900

bottom of page