Pak jsem otěhotněla a pak znovu. Zřejmě to byla ta transformace, kterou jsem potřebovala. 😀 Vrátila jsem se k pohybu a to již pouze prostřednictvím jógy. Další sporty mi začaly připadat nadbytečné. Zpočátku jsem znovu poznávala jógové pozice. Měla jsem potřebu dynamiky a rychlejšího pohybu skrze power jógu. Chtěla jsem vědět víc a tak přišel můj první jógový výcvik na Power jóga akademii. Další semináře následovaly v rychlém sledu, protože jsem potřebovala ukojit svou touhu po vědění. Jóga proti stresu, restorativní jóga, Jóga po porodu,…

 

Po několika letech, jsem začala cítit vyhoření. Jóga mi stále dávala smysl, ale již to nebyla ta vášeň, jako předtím. V té době jsem se spojila s Bárou Hu, která mne přijala pod svá křídla a jsem za to neskonale vděčná. Její laskavý přístup a neuvěřitelné znalosti mi daly nahlédnout dál a hlouběji za jógové pozice. Prošla jsem lektorským výcvikem čakra jógy, právě pod vedením Báry Hu a Andrey Knotkové.

Tady jsou na pozadí kočičky ... zvaž, jestli texturu

Čakra jóga je nyní tím, co naplňuje mou praxi. Nějak se vypařil záměr dokonalého těla. Postupně procházím a poznávám sama sebe. Formou meditací, jógových ásán a kárán, pomocí dechu, sebedotazování,… Je to práce na celý život a budu ráda, když k tomu přijmete pozvání.
S klienty pracuji na individuálních i skupinových lekcích, při praxi čakra jógy, power jógy, jemné jógy a restorativní jógy (viz další část webu).

A co vám mohu nabídnout?

restorativní jóga

ČAKRA JÓGA

eberhard-grossgasteiger-tHQwG2UPGpQ-unsp

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY

Individuální setkání

power jóga

jemná jóga

eberhard-grossgasteiger-2u_smkTlVyE-unsp

Certifikovaná lektorka Lenka Klatovská

K józe jsem se dostala po letech, kdy jsem se věnovala velmi dynamickým formám cvičení, při kterých jsem měla za cíl zhubnout a zpevnit tělo. Tělo nereagovalo na pokyny k hubnutí, vysněný “pekáč buchet” stále nebyl, tak jsem vzala do hry jógu jako další aerobní činnost, od které jsem očekávala transformaci těla k vysněnému ideálu.

Jedu bomby na sociálnísch sítích!

Na Facebooku dělám to a to.  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Suspendisse nisl. Maecenas libero. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis.

Tady tou pasáží si nejsem jist - nelíbí se mi

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
Spiderweb

Poskytuju jógu s radostí lalala nebo tak něco miluju tě ať to.

ňuf ňuf.

Prohlídni web:

     Úvod

     O mně

     Individuální setkání

     Otevřené lekce

Zavolejte / napište:

    info@lenia-yoga.cz

    730 173 900

    Kontaktní formulář

Sledujte mě:

     @Lenia.yoga

     @leniayoga

     @yoga_lenia

     @Můj Blog

     @Newsletter