Kurz jógy pro začátečníky

Láká Vás vyzkoušet power jógu, ale z nějakého důvodu jste se prozatím neodhodlali? Nyní máte jedinečnou příležitost naučit se základům jógových pozic a jógovému dýchání. Naučíte se, jak správně zapojit centrum těla, zapracujeme na tom, aby vás nebolela záda, krk nebo cokoliv, co vás třeba trápí.

 

Lenia Yoga pořádá kurz power jógy, který povede zkušená lektorka, pod jejímž dohledem se naučíte pracovat se svým tělem tak, aby vám v něm bylo dobře :).

Kurz power jógy se vždy skládá z deseti lekcí. Zvolna Vás provede Pozdravem slunci a dalšími základními ásánami=pozicemi. Naučíte se správnému držení těla, získáte tipy na protažení a uvolnění svalů a naučíte se uvolnit nejen tělo, ale i mysl, pro kterou bude závěrečná relaxace úplným balzámem.

 

Kurz je vhodný i pro ty, kteří jógu již praktikují a chtějí si třeba připomenout základy a ujistit se, zda dělají vše správně.

Co se v kurzu naučíte

Naučíte se správnému dýchání - aby bylo efektivní a prospěšné.

Naučíte se plno věcí o Vašem těle, které využijete i v běžném životě.

Srovnáte celé Vaše tělo, odbouráte chybné pohybové vzorce.

Závěrečná relaxace naplní Vaše tělo

i mysl klidem

a radostí. :-)

V současné době jsou všechny termíny kurzů plné. Ale nebojte, plánuji v blízké době otevřít další kurzy. Pokud máte zájem, napište mi přes kontaktní formulář a společně se domluvíme na detailech. 
 

Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Lenka Klatovská
Novinky a informace o mých lekcích -> přihlaste se k odběru!
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram