Cvičení power jógy v Liberci

Co je to power jóga?

Power jóga je dynamičtější formou jógy. I v ní je zaměření na dech a relaxaci, ale větší důraz je kladen na posílení a zpevnění celého těla. Výsledky se dostavují rychleji než u jógy klasické, což je dáno již zmiňovanou dynamičností a vyšší náročností. Stejně jako při ostatních typech jógy zapomenete na vnější svět a budete se soustředit pouze na své vlastní tělo.

Po pár hodinách power jógy na sobě začnete pozorovat množství pozitivních změn. Naučíte se lépe a hlouběji dýchat. Získáte tělesnou rovnováhu. Budete ohebnější a pružnější. Objevíte svaly, o kterých jste třeba ani nevěděli. :-)

V čem power jóga pomůže?

Naučí Vás správnému dýchání - aby bylo efektivní a prospěšné.

Naučí Vás plno věcí o Vašem těle, které využijete i v běžném životě.

Srovná celé Vaše tělo, odbourá chybné pohybové vzorce.

Závěrečná relaxace naplní Vaše tělo i mysl klidem a radostí. :-)

Jogínem snadno a rychle?

Možná, když se díváte na obrázky různých jógových pozic, můžete nebýt dojmu, že tohle cvičení není jen tak pro někoho, že když jdete poprvé na power jógu, musíte být už pružní a ohební. Nenechte se zmást! Do “akrobatických" pozic samozřejmě není možné jít hned v první lekci. Nejprve je zapotřebí jógu poznat, připravit postupně tělo - posílit ho a protáhnout. A časem, když je připravené nejen tělo, ale i hlava (ano, spousta pozic je prostě “o hlavě” - když nechce, tak pozici neuděláte :-), tak je možné zvolna zkoušet, co zvládnete.

Pod heslem Power jóga Liberec Vám internet najde množství odkazů a jógových studií. Vybírejte, zkoušejte, poznávejte. Každému vyhovuje jiný styl jógy či lektor. Ráda Vás přivítám na svých lekcích. Ráda budu ta, která Vás zaujme a společně půjdeme “jógovou cestou”. Protože jóga je cesta. A je krásná:-). 

Chcete rozproudit své tělo i energii v něm? Chcete si prožít lekci, ve které poplujete na vlně dechu, ucítíte svaly a zrelaxujete? Přijďte! Pro rezervaci místa využijte rezervační systém. Jednoduše vyberte kde chcete cvičit, na jakou lekci jógy a zarezervujte si místo. 
 
On-line rezervace!
Lekce vhodná pro ty, kteří mají rádi dynamičtější formu cvičení. Po úvodním zklidnění, zapojení středu těla procházíme pozdravem slunci, který postupně rozšiřujeme o dalš...
Power jóga v Centru Vlasty Buriana
1 hod
Kč120
St, Ne
Lekce vhodná pro ty, kteří mají rádi dynamičtější formu cvičení. Po úvodním zklidnění, zapojení středu těla procházíme pozdravem slunci, který postupně rozšiřujeme o dalš...
Power jóga v Medea Therapy
1 hod
Kč120
Po, Čt

Vyplněním rezervace souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poskytuju jógu s radostí lalala nebo tak něco miluju tě ať to.

ňuf ňuf.

Prohlídni web:

     Úvod

     O mně

     Individuální setkání

     Otevřené lekce

Zavolejte / napište:

    info@lenia-yoga.cz

    730 173 900

    Kontaktní formulář

Sledujte mě:

     @Lenia.yoga

     @leniayoga

     @yoga_lenia

     @Můj Blog

     @Newsletter